Spektakl "Zaginiona książka"

Data: 09.11.2023 r., godz. 14.07    337
Przedstawienie w wykonaniu szkolnego teatru Młodziaki

Przedstawienie pt. "Zaginiona Książka" w wykonaniu szkolnego teatru Młodziaki. Teatr prowadzi p. Joanna Stawikowska z uczniami ze szkoły podstawowej nr 2 Michaliny Chełmońskiej Szczepankowskiej w Słupnie.

Sztuka powstała specjalnie z okazji szkolnej uroczystości: "Pasowanie na czytelnika". W trakcie tego magicznego występu uczniowie przenieśli widzów w fascynujący świat baśni, ukazując, jak ogromną rolę odgrywają książki w naszym życiu.

Przedstawienie było nie tylko doskonałą rozrywką, ale także edukacyjnym doświadczeniem, promującym wartość czytania. Występ dostarczył nie tylko radości i rozrywki, ale również przypomniał, jak ważne jest miejsce książek w naszym życiu. Przekonuje, że czytanie to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność i źródło niekończącej się mądrości.