Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja w Radzyminie

• Kategoria: Informacja

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja w Radzyminie

3 maja

13:00 Msza Święta za Ojczyznę w Kolegiacie Radzymińskiej. Po Mszy św. uroczysty przemarsz pocztów sztandarowych oraz orkiestry dętej na plac przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

14:15 Oficjalne uroczystości rocznicowe na placu Tadeusza Kościuszki .

15:00 Występ Radzymińskiej Orkiestry Dętej

15:00-18:00 piknik rodzinny i atrakcje dla dzieci w parku w centrum Radzymina.

4 maja

18:00 Koncert "Witaj Maj, 3 Maj - Piosenka w drodze do Niepodległej".

Taras przy Domku Ogrodnika, wstęp wolny

W razie złej pogody, koncert zostanie przeniesiony do Miejskiej Sali Koncertowej.

Witaj Maj, 3 Maj - Piosenka w drodze do Niepodległej – montaż piosenek i wierszy o tematyce niepodległościowej. Piosenki w sposób niepowtarzalny oddają klimat tamtego ważnego dla Polski okresu. Celem programu jest popularyzowanie twórczości związanej z okresem walk o Niepodległość Polski, kształtowanie więzi narodowych.

Występują Stanisław Górka – śpiew, Andrzej Perkman – akompaniament (na fortepianie) – artyści Towarzystwa Teatralnego „Pod Górkę” – formacji aktorskiej specjalizującej się w realizacji kameralnych spektakli muzyczno-aktorskich.

Więcej na stronie: https://www.stanislawgorka.pl/teatrpodgorke.html

Radzymin