Spektakl muzyczny Alladyn

• Data: 01.06.2024 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Teatr
Zapraszamy na spektakl muzyczny "Alladyn"

To wzruszająca opowieść o prawdziwej miłości biednego Alladyna do pięknej księżniczki Jasminy, która pokonuje złego i chciwego Jafara.  Alladynowi pomaga zabawny  duch lampy- Dżin i prawdziwa przyjaciółka małpka Abu. Razem z poczciwym sułtanem, jego córką-księżniczką Jasminą oraz jej służącą Darią, pokonują złe moce i czary Jafara.
Zobaczycie też postaci fantastyczne takie jak  duch Kadyceusza, kolorowa i krzykliwa Papuga Jalalala oraz ukochana i mądra mama Alladyna. Jest to przedstawienie muzyczne, pełne pięknych i znanych piosenek, przygotowane specjalnie z okazji Dnia Dziecka przez młody zespół Teatru Maskarada.

1.06.2024
godz 18:00

Bilety 30zł  -->  https://bpr.systembiletowy.pl/
Bilety z kartą RKM w cenie 20zł do kupienia w kasie biblioteki (pon-pt 9:00-17:00) przy zakupie okaż kartę.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,