"Jedyna taka noc" - koncert UpVote

• Data: 16.12.2023 r., godz. 18:30
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert UpVote!!!

KIEDY? 16 grudnia

GODZINA? 18:30

GDZIE? Miejska Sala Koncertowa

BILET? 15 zł --> System Sprzedaży biletów - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin - system biletowy

Przypominamy, że cały dochód z sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dalsze działania zespołu UpVote oraz zakup nowego sprzętu muzycznego.

To niezwykła okazja, by poczuć magię świąt w rytmie energetycznej muzyki UpVote, w wykonaniu znanych polskich pastorałek. Na scenie zobaczymy nie tylko utalentowany zespół UpVote, ale także grupę warsztatową, którą prowadzą sami artyści tego zespołu - Paulina Jankowska i Jakub Czerniec.

To niecodzienne spotkanie dwóch światów muzycznych gwarantuje niezapomniane wrażenia i unikalne brzmienie, które przeniesie Was w magiczną atmosferę świąt.

Dzięki Waszemu wsparciu artyści będą mogli rozwijać swoje pasje i tworzyć jeszcze lepszą muzykę. Świętujcie razem z UpVote i cieszcie się niepowtarzalną atmosferą świątecznego koncertu!

Mamy nadzieję, że się widzimy!!!!

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,