Warsztaty grafiki - linoryt

• Data: od: 30.08.2022 r., godz. 17:00 do: 30.08.2022 r., godz. 20:00
  • Miejsce: OtwARTa Pracownia Plastyczna
  • Kategoria: Warsztat

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu "Sąsiedzkie dialogi", które realizujemy w ramach konkursu „Najlepsza inicjatywa kulturowa".

Tym razem będą to warsztaty graficzne - linoryt. Będziemy inspirować się polskimi i ukraińskimi wzorami ludowymi, stworzymy swoją matrycę graficzną, a następnie wykonamy odbitki na papierze.

Bezpłatne warsztaty dla młodzieży od 12 lat i dorosłych.

Data: 30 sierpnia 2022 r.
Godzina: 17.00 (czas trwania ok 2-3 godzin)
Miejsce: OtwARTa Pracownia Plastyczna ul. Strzelców Kaniowskich 10, Radzymin

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez massenger pracowni lub pod nr tel.  503562162

Zapraszamy również młodzież i dorosłych z Ukrainy mieszkających na terenie Gminy Radzymin.

Warsztaty poprowadzą:
Magdalena Karłowicz - artystka wizualna, edukatorka, kuratorka Galerii Piwniczka
Tomasz Iwanicki - rzeźbiarz, konserwator dzieł sztuki, nauczyciel plastyki.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

OtwARTa Pracownia Plastyczna