Kurs szybkiego czytania

• Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Kurs

KURS SZYBKIEGO CZYTANIA, TECHNIK PAMIĘCIOWYCH I MAP MYŚLI dla dorosłych

• Chcesz zacząć czytać więcej, ale trudno Ci się zabrać za czytanie?
  • Chcesz skutecznie zdobywać nowe umiejętności, by rozwijać się zawodowo i poszerzać zainteresowania?
  • Chcesz pozbyć się problemów w trakcie uczenia się, by uzyskiwać lepsze rezultaty?
  • Chcesz uczyć się szybciej i skuteczniej od innych na przekór wszystkim teoriom?
  • Chcesz poznać lepiej swoje własne możliwości i nauczyć się czegoś, czego nie umieją inni?

Zapraszamy Cię na Tajemnice Umysłu - kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych i map myśli.

Podczas tych 4 spotkań:

• Nauczysz się czytać minimum 3 razy szybciej z dobrym zrozumieniem;
  • Poznasz techniki pamięciowe i metody na koncentrację, dzięki którym zaczniesz uczyć się naprawdę szybko;
  • Pozbędziesz się stresu w szkole i na uczelni, by dzięki temu osiągać lepsze wyniki na sprawdzianach i egzaminach;
  • Dowiesz się, jakie błędy są najczęściej popełniane podczas uczenia się i nauczysz się je eliminować;
  • Zdobędziesz dwie kluczowe umiejętności, które zazwyczaj decydują o sukcesie w trakcie uczenia się.

Efekty programu

Standardowe tempo czytania tekstów, wśród dorosłych osób zawiera się w przedziale 130-280 słów na minutę. Szybkie czytanie zaczyna się przy przekroczeniu prędkości czytania 400 słów na minutę. Uczestnicy kursu w ciągu 4 spotkań po 4 godziny intensywnej nauki mają możliwość zwiększenia tempa czytania średnio o 550%! Oznacza to, że średnie tempo czytania uczestników po ukończeniu szkolenia wyniesie ponad 1100 słów na minutę.

Możesz mieć pewność, że kurs prowadzony będzie w zwięzłej i ciekawej formie – każda minuta to  konkretne informacje. Dzięki warsztatowej formie kursu na bieżąco sprawdzasz i zweryfikujesz zdobywane umiejętności.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzyma certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy u bibliotekarza.

bibliotekarz@bibliotekaradzymin.pl

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,