Sufit i podłoga - spektakl dramatyczno-muzyczny

Czas trwania: od: 11.05.2018 r., godz. 19.00 do: 11.05.2018 r., godz. 19.00

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

Sufit i podłoga

spektakl muzyczny w wykonaniu
Krzysztofa Ścierańskiego
Marka Bałaty
Igora Obłozy
o tym jak szukać szczęścia tu i teraz

reżyseria Anna Kękuś, aktorka, reżyserka,
menedżer Pałacu w Chrzęsnem
scenariusz Anna Lenartowicz i Anna Kękuś

11 maja 2018 r. godz. 19:00
Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Bilety: 15 zł

Rezerwacja/przedsprzedaż: tel. 227865024 wewn. 22 lub salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl

To spektakl o tym, co się dzieje z nami między sufitem i podłogą. O tym, na co narażony jest człowiek i z czym musi sobie poradzić. Bombardowany tysiącami komunikatów, informacji. Zagubiony w chaosie. Niezdolny do podjęcia decyzji. Pełen wątpliwości i rozterek, gubi tożsamość... Trudno w tym odnaleźć choć odrobinę radości, być szczęśliwym.
Spotykamy się z bohaterem spektaklu, gdy jest na skraju rozpaczy. Ale zaczyna się wydobywać z beznadziei i rusza w drogę, by odnaleźć swoje miejsce na świecie, szczęście. Tu i teraz.
Spektakl oparty o poezję i fragmenty dramatów Tadeusza Różewicza. Wzbogacony muzyką jazzową w wykonaniu Krzysztofa Ścierańskiego i Marka Bałaty.

Premiera miała miejsce podczas Różewicz Open Festiwal odbywającego się w dniach 4-9 października 2017 roku w Radomsku.

O spektaklu na antenie Radia dla Ciebie opowiada Anna Kękuś, reżyser.