Piknik z okazji Dnia Dziecka

Data: 09.06.2022 r., godz. 11.07    1157
W Parku Miejskim w Radzyminie odbył się piknik oraz miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze.

Mieszkańcy Radzymina Dzień Dziecka mogli świętować cały tydzień! Weekend zwieńczony został wydarzeniem skierowanym do całych rodzin. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji, szczególnie dla najmłodszych: dmuchańce, tańce, konkursy, zabawy z chustą, bańki mydlane, malowanie farbami, strzelanie z łuku, zabawy sportowe, brokatowe tatuaże i wiele innych. Na placu za kolegiatą odbyły się zawody pożarnicze oraz pokaz ratownictwa technicznego. Zainteresowanie mieszkańców było bardzo duże, co widać po zdjęciach - park wypełnił się po brzegi. Ponadto, najmłodsi uczestnicy byli wyraźnie usatysfakcjonowani z gier, zabaw i innych atrakcji, z których mogli korzystać.