„Co modna Pani wiedzieć powinna”

Data: 25.05.2022 r., godz. 14.57    937
Katarzyna Kołeczek zaprezentowała autorski monodram w Miejskiej Sali Koncertowej.

Performens pełny był satyrycznych popisów, które pozwoliły uczestnikom zdystansować się od kobiecego świata. Widowisko charakteryzowało się humorem na najwyższym poziomie, który wyraźnie przypadł do gustu gościom. Przepis na kobietę idealną, czy dzień z życia tytułowej “Modnej pani”, to tylko niektóre z tematów, które w bardzo zabawny sposób przedstawiła Katarzyna Kołeczek. Monodram zwrócił uwagę również na obowiązki i normy, z którymi przez popkulturę i dzisiejszą rzeczywistość zmagają się na co dzień kobiety.

Katarzyna Kołeczek to aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Od lat jest związana z Och Teatrem i Teatrem Polonia Krystyny Jandy oraz ze stołecznym Klubem Komediowym, w którym zajmuje się również improwizacją teatralną. Telewidzowie mogą ją kojarzyć z „M jak miłość”, „Ojca Mateusza”, czy wielu innych produkcji filmowych i serialowych.