Jesteś tutaj:

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską

Data: 25.11.2021 r., godz. 00.00    496
Kto nie był, niech żałuje ...
W niedzielę 21 listopada 2021 w ramach projektu Blisko odbył się długo oczekiwany przez uczestników, jak i pracowników Biblioteki, wieczór autorski z Katarzyną Nosowską. Spotkanie poprowadziła Aurelia Sobczak.
O Katarzynie Nosowskiej słyszał chyba każdy. W kontakcie osobistym dała się poznać jako szczera, pełna humoru i wielobarwna postać. Jest szalenie otwarta na drugiego człowieka. Nie boi się poruszać trudnych i często niewygodnych tematów tj. trudne dzieciństwo i skomplikowane relacje z rodzicami. Autorka podzieliła się z widownią swoimi nie rzadko traumatycznymi przejściami, jak również opowiedziała o swojej transformacji, która pozwoliła jej zmienić życie i poczuć się dobrze sama ze sobą. Podczas spotkania poruszanych było wiele wątków z życia artystki, ale także wiele przemyśleń i wzruszeń.
Po części oficjalnej Pani Kasia chętnie odpowiadała na pytania publiczności, wręcz zachęcając w bardzo humorystyczny sposób, do przełamywania własnej nieśmiałości.
Następnie z dużym zaangażowaniem i radością podpisywała książki oraz pozowała do zdjęć z uczestnikami spotkania. To był naprawdę wyjątkowy wieczór.

Spotkanie autorskie organizowane było w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.