Dzień Dziecka w parku Czartoryskiej

Data: 05.06.2018 r., godz. 15.30    2650
Jak co roku w Radzyminie dzieci z całej gminy mogły świętować swój dzień. Mnóstwo atrakcji i zamówiona pogoda sprawiły, że z chęcią przyszli do Parku Eleonory Czartoryskiej.
Zabawa ruszyła punktualnie o 14:00 pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów radzymińskiej szkoły tańca.

Do dyspozycji było wesołe miasteczko, warsztaty naukowe, warsztaty recyclingu artystycznego (trash art) i wystawa Honeco design oraz wspólne tworzenie herbu Radzymina, zabawy i gry przygotowane przez Akademią Przyszłości.

Na scenie odbywał się program „ Środowisko ponad wszystko”, a przed sceną gry zabawy i konkurencje sportowe. Tradycyjnie już bardzo dużą popularnością cieszyły się balonowe zwierzaki oraz malowanie buziek – przy tych stanowiskach kolejka nigdy się nie kończy!

Dla zmęczonych aktywnością przygotowaliśmy stanowiska z najprzeróżniejszymi grami planszowymi.

Było kino sferyczne. Podczas seansu można było troszkę nabrać sił na kolejne atrakcje.

Dużą popularnością cieszyła się też – pierwszy raz u nas – balonowa piłka nożna: super atrakcja dla starszych dziaciaków.

Spragnieni i głodni uczestnicy pikniku mogli skorzystać z bogatej strefy stoisk gastronomicznych: przysmaki z grilla, zapiekanki, gofry, zimnie napoje, wata cukrowa itp.

Na zakończenie dnia o godzinie 19.00 odbył się koncert z cyklu „Czar dawnych fortepianów”

Zapraszamy do obejrzenia foto-galerii.