Dni Radzymina 9-10 września 2017

Data: 15.09.2017 r., godz. 15.00    2668
Dwudniowe obchody Dni Radzymina rozpoczęliśmy festynem w Parku im. Eleonory Czartoryskiej
Od wczesnych godzin popołudniowych najmłodsi mogli korzystać z bogatej oferty strefy zabaw.
Przy scenie odbywały się gry i zabawy z nagrodami prowadzone przez profesjonalnych animatorów, oraz Harcerzy Szczepu 9 Radzymińskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Labirynt”.
Starsze dzieci mogły próbować swoich sił w mini-zawodach łuczniczych.
Scenę muzyczną otworzył koncert Kozienickiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Furioso”.
Miłośnikom teatru zaproponowaliśmy spotkanie z aktorem Adamem Ferencym.
Przed gwiazdą wieczoru wystąpili GooseBumps oraz RadioSlam.
Blisko godzinny koncert zespołu Sound‘n’Grace zgromadził fanów z całej naszej Gminy. Wszyscy świetnie się bawili, śpiewając razem z artystami „Możesz wszystko”, oraz inne znane przeboje.
Dzień zakończył multimedialny pokaz laserowy.
Na dzień następny zaprosiliśmy do Radzymina znany Kabaret Jurki. W programie pojawiły się znane jak i premierowe skecze i piosenki. Członkowie zespołu wspaniale improwizowali na scenie, trafnie i zabawnie komentując atmosferę na widowni.
Mieszkańcom gminy Radzymin dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy do fotogalerii.